Miejski Ośrodek Kultury ogłasza nabór na stanowisko gospodarz-sprzatacz (1/2 etatu)
Ogłoszenie w wersji doc.
Wynik naboru w wersji doc.
-pobierz-
Miejski Ośrodek Kultury ogłasza nabór na stanowisko gospodarz-sprzatacz (1/2 etatu)
Ogłoszenie w wersji doc.
Wynik naboru w wersji doc.
-pobierz-
| TYTUŁ DOKUMENTU: | Nabór na stanowisko_gospodarz_sprzątacz | |
| UTWORZENIE: Ewa Kowalczyk-Lecibil | DATA: 18-08-2020 | KOMENTARZ: Utworzenie dokumentu |
| PUBLIKACJA: Ewa Kowalczyk-Lecibil | DATA: 18-08-2020 | KOMENTARZ: Publikacja dokumentu |
| MODYFIKACJA: Ewa Kowalczyk-Lecibil | DATA: 01-09-2020 | KOMENTARZ: Modyfikacja dokumentu |
| MODYFIKACJA: Ewa Kowalczyk-Lecibil | DATA: 06-10-2020 | KOMENTARZ: Modyfikacja dokumentu |